Royal Para Sayma Makinesi Royal Para Sayma Makineleri Şimdi Ara


  Kağıt Para Sayma Makineleri

  Adet sayan para sayma makinelerinde, 200'lük, 100'lük, 50'lik, 20'lik, 10'luk, 5'lik yani elinizde saymak istediğiniz hangi para cinsi varsa, önce siz ayırıyorsunuz ve para sayma makinesinde onları ayrı, ayrı saydırıyorsunuz. Para Sayma Makinesinden alacağınız sonuç saydırdığınız paradan kaç adet olduğudur. Sayma işlemi sırasında sahtelik kontrolü bu makinelerde de yapılır. Adet sayan para sayma makinelerinde fazla özellik bulunmadığından fiyatları da oldukça uygundur.
  Karışık sayan para sayma makinelerinde, 200'lük, 100'lük, 50'lik, 20'lik, 10'luk, 5'lik yani elinizde saymak istediğiniz hangi para cinsi varsa karışık olarak ayırmadan makineye koyuyorsunuz. Para Sayma Makinesi, paraları kendi birimleriyle sayıp, toplamı ve hangi paradan kaçar adet saydığını size bir rapor şeklinde gösteriyor. Karışık sayan para sayma makinelerinin tümünde sayma işlemi sırasında sahtelik kontrolü de yapılmaktadır. Dilerseniz paranızı para sayma makinesine adet olarak da saydırabilirsiniz. Para sayma makinelerinde belli para birimini ayırmak, mesela karışık bir desteden 50'likleri ayırma, paraları ters-yüz etmek, mesela bir TL destesinde Atatürk resminin tüm paralarda hep aynı tarafta olması gibi özellikler de vardır. Karışık sayan para sayma makineleri yukarıda saydığımız özellikleri sadece Türk Lirasında değil tanıdıkları tüm para cinslerinde gösterirler.
  Metal Para Sayma Makineleri

  Madeni para sayma, ayrıştırma, ayrıntılı detay verme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Kullanıcının tek yapması gereken madeni paraları üst hazneye doldurmak ve başlama butonuna basmaktır. Metal para sayma makinesinde, desteleme ve gelişmiş desteleme ayarları, para birimlerinin ayrı ayrı adetlerini ve genel toplamı gösterme gibi özellikler bulunmaktadır.
  Sahte Para Tespit Cihazları

  Cihazda bulunan kontrol sensörleri : 2D (Size Detection), UV (Ultraviolet detection), MG (Magnetic ink detection), MT (Metal Thread detection), IR (Infrared accurate detection). Kontrol etmek istediğiniz parayı her yönden cihaza verebilirsiniz. Cihaz, kontol ettiğiniz paraların değerlerini de okuduğundan son aşamada bir toplam raporu alma imkanınız ve kontrol edilen paranın çıkış yönünüde belirleme olanağınız vardır.
  Kullanımı en kolay sahte tespit cihazıdır. Yapmanız gereken tek şey kontrol edeceğiniz paraya mor ışık altında bakmaktır. Bakmanız gereken, örneğin TL için ; Paranın seri numarasının ne renk olduğudur. Gerçek parada bu yeşildir. Sahte parada seri numarası kırmızı veya siyah gözükecektir. Ayrıca cihazda bulunan büyüteçle cihazın beyaz ışığını yakarak, gözle parayı inceleyebilirsiniz.
  Sahte parayı cihazın MG (Magnetic ink detection) özelliğini kullanarak yakalayabilirsiniz. Bu işlemi cihazın yan tarafında bulunan bir butonu basılı tutarken, paraya verilmiş manyetik özeliklerin bulunduğu bölgelere cihazı sürterek yapabilirsiniz. Cihaz gerçek parada hem alarm verecek hem de üzerindeki mor ışık yanıp-sönecektir. Sahte parada sessiz kalacaktır.

  Alışveriş Yapmadan Önce

  Bir firmadan alışveriş yapmadan önce özellikle konu para sayma makineleriyse ŞikayetVar sitesini ziyaret edip, alışveriş yapmayı düşündüğünüz para sayma makinesi firmasının bu sitede olumsuz bir kaydı var mı mutlaka ama mutlaka kontrol etmelisiniz.
  Eğer Firefox browser kullanıyorsanız bu browser'ın çerezlere izin vermemesinden dolayı web sitemizin alışveriş bölümünde sıkıntı yaşabilirsiniz. Firefox'u biz de seviyoruz. Bu yüzden başka browser kullanın demiyoruz. Sadece basit bir ayara ihtiyacınız olacak bunu aşağıda resimlerle ayrıntılı bir şekilde size göstermiş bulunuyoruz.  Browser"in sağ üst köşesinden Menüye giriniz.  Menüden Seçeneklere gelin ve onu seçin.  Şimdi Browser"ın sol tarafında bulunan Gizlilik ve Güvenlik bölümünü tıklayın.  Çerezler ve site verileri bölümden İzinleri yöneti seçin.  Resimdeki gibi web sitemizin adresini girip, Tamamı tıklayın. Hepsi bu.

Para Sayma Makineleri Bozuk Para Sayma Makineleri Sahte Para Tespit Dedektörleri Evrak İmha Makineleri İletişim
             
             
Royal Para Sayma Makineleri Hakkında
      Aşağıdaki resim linklerini inceleyin. Benzer bir para sayma makinesine sahipseniz, sorunlarının giderilmesi ve makinenin programının güncellenmesi için bizimle iletişime  geçiniz. Royal  para  sayma  makinelerin  tek ithalatçısı ve yetkili servisi Türkiye'de  Royal Elektronik Ltd.Şti. dir.

Resim Linki 1
Resim Linki 2
Termal Yazıcılar
      Yeni model Royal N-900 kağıt para sayma ve Royal DB-360 metal para sayma makinelerine Termal Yazıcı bağlanabilmektedir. Yazıcı, cihazla verilmemekte ayrıca satılmaktadır.

Yazıcı resmi
Hava Kompresörleri
      İster kağıt para sayma makinesi isterse metal para sayma makinesi sahibi olun her ikisinin de periyodik temizliğe ihtiyacı olacaktır. Temizlik işlemi makinelerin sağlıklı çalışması gereklidir. Makineler  detaylı  olarak sadece güçlü bir hava kompresörüyle temizlenebilir.

Kompresör resmi        1991 Yılında Çin hükümeti tarafından desteklenen Teknoloji şirketleri için olan Torch Program listesinde yer alan partnerimiz, yapılan testlerden sonra para sayma makineleri konusunda dört faydalı model patenti ve oniki adet tasarım patenti almıştır. 1997 Yılında da  Guangdong'da Yüksek Teknoloji Şirketi olarak kabul edildi. Ürünlerinin % 90'ı Avrupa, Amerika ve Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir. Ürünlerinde CE, ROHS sertifikası, ISO-TSE uluslararası kalite sistemi ve CCC onayı vardır.

Özellikle metal para sayma makineleri konusunda uzman olan  iş ortağımız olan üretici firma, dünyanın dört bir yanındaki dağıtıcılar için büyük miktarlarda kağıt para sayma, bozuk para sayma makineleri ve dedektörler üretmektedir.

para sayma makinesi

para sayma makinesi
para sayma makinesi

para sayma makinesi
 
Pinterest Twitter Royal Technologies + Google Youtube Skype      
  DMCA.com Protection Status    
  Copyright © 2017-2023 Royal Elektronik Ltd.Sti.   Anasayfa / Kağıt Para Sayma / Metal Para Sayma / Dedektörler / Evrak İmha / İletişim