Royal Para Sayma Makinesi Royal Para Sayma Makineleri Şimdi Ara

Mapi-S25 Evrak imha makinesi

Mapi-S25 Evrak İmha Makinesi- Kesim Ölçüsü : 3 X 15 mm
- Kesim Kapasitesi : 5-6 Sayfa
- Güvenlik Seviyesi : S3
- Motor Güç : 90 Watts
- Zımba, Personel Kartı : Evet
- CD : Hayır
- Ses Seviyesi : 60 Db
- Atık Kutusu Hacmi : 15 Lt
- Hız : 3 m/dakika
- Ağız Girişi : 220 mm
- Net Ağırlık : 8,5 Kg
- Boyutlar (mm) : 350 X 240 X 460
- Garanti : 24 Ay
   
  Seçiminiz : Tek çekim
- Fiyat :.-TL KDV Dahil
Para Sayma Makineleri Bozuk Para Sayma Makineleri Sahte Para Tespit Dedektörleri Evrak İmha Makineleri İletişim
   
   
 

Mapi-S25 Hakkında yorum yapın !

     
   
             
             
Royal Para Sayma Makineleri Hakkında
      Aşağıdaki resim linklerini inceleyin. Benzer bir para sayma makinesine sahipseniz, sorunlarının giderilmesi ve makinenin programının güncellenmesi için bizimle iletişime  geçiniz. Royal  para  sayma  makinelerin  tek ithalatçısı ve yetkili servisi Türkiye'de  Royal Elektronik Ltd.Şti. dir.

Resim Linki 1
Resim Linki 2
Evrak İmha Makineleri Hakkında
      Evrak İmha Makinelerindeki en önemli konu Güvenlik seviyesidir. Güvenlik seviyesi, makineye imha etmesi için koyduğunuz evrağın kaç parçaya ayrılacağını gösterir. S1 Seviyesi=A4 kağıdı 39 parçaya, S2 Seviyesi=A4 kağıdı 300 parçaya, S3 Seviyesi=A4 kağıdı 3.700 parçaya ve S4 Seviyesi=15.000 küçük parçaya ayırır. Satın alacağınız Evrak İmha Makinesi ortak kullanımda olacak bir makineyse, yani birden çok kişi tarafından kullanılacaksa büyük Atık Kutusuna sahip bir makine seçmeniz gerekir. Güçlü motora sahip bir evrak imha makinesi seçmek, dakikada imha edilecek evrak miktarının daha fazla olmasını sağlayacaktır. Evrak İmha Makinelerin bir çoğu evraklardaki zımba tellerini çıkarmadan imha işlemini yapabiliyorsa da daha uzun ömürlü ve sorunsuz makineler için, evrakları zımba tellerini çıkararak imha ediniz.


        1991 Yılında Çin hükümeti tarafından desteklenen Teknoloji şirketleri için olan Torch Program listesinde yer alan partnerimiz, yapılan testlerden sonra para sayma makineleri konusunda dört faydalı model patenti ve oniki adet tasarım patenti almıştır. 1997 Yılında da  Guangdong'da Yüksek Teknoloji Şirketi olarak kabul edildi. Ürünlerinin % 90'ı Avrupa, Amerika ve Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir. Ürünlerinde CE, ROHS sertifikası, ISO-TSE uluslararası kalite sistemi ve CCC onayı vardır.

Özellikle metal para sayma makineleri konusunda uzman olan  iş ortağımız olan üretici firma, dünyanın dört bir yanındaki dağıtıcılar için büyük miktarlarda kağıt para sayma, bozuk para sayma makineleri ve dedektörler üretmektedir.

para sayma makinesi

para sayma makinesi
para sayma makinesi

para sayma makinesi
 
Pinterest Twitter Royal Technologies + Google Youtube Skype      
           
           
  DMCA.com Protection Status    
  Copyright © 2017-2023 Royal Elektronik Ltd.Sti.   Anasayfa / Kağıt Para Sayma / Metal Para Sayma / Dedektörler / Evrak İmha / İletişim