Royal H5388 Para Sayma Makinesi Royal H5388 Para Sayma Makineleri Şimdi Ara

Royal H-5388 Para Sayma Makinesi

Royal H-5388 Kağıt Para Sayma Makinesi- Sayma Yöntemi : TL Adet
- Sayma Özellikleri : Desteleme :Var Ayırma :Yok Tersyüz :Yok
- Tanıdığı Banknotlar : TL
- Ana Göz Kapasitesi : 500 Banknot
- Tespit Hızı : 900-1.100-1.300-1.500 Banknot/dakika
- Besleme Haznesi : 200 Banknot
- Red Gözü Kapasitesi : Yok
- Ekran : LCD
- Sahte Tespit Sensörleri : UV, MT, MG, IR, SIZE
- Banknot Boyutları : 50-100 mm / 90-190 mm
- Boyutlar (mm) : 320(W) x 275(D) x 280(H)
- Garanti : 24 Ay
   
  Seçiminiz : Tek çekim
- Fiyat :.-TL KDV Dahil
Para Sayma Makineleri Bozuk Para Sayma Makineleri Sahte Para Tespit Dedektörleri Evrak İmha Makineleri İletişim
   
   
 

Royal H5388 Hakkında yorum yapın !

     
   
             
             
Karışık Sayan Para Sayma Makineleri Hakkında
      Bu tür makinelerde, 200'lük, 100'lük, 50'lik yani elinizde saymak istediğiniz hangi para cinsi varsa karışık olarak ayırmadan makineye koyuyorsunuz. Makine, paraları kendi birimleriyle sayıp, toplamı ve hangi paradan kaçar adet saydığını size bir rapor şeklinde gösteriyor. Karışık sayan para sayma makinelerinin tümünde sayma işlemi sırasında sahtelik kontrolü de yapılmaktadır. Dilerseniz paranızı makineye adet olarak da saydırabilirsiniz. Makinelerde belli para birimini ayırmak, mesela karışık bir desteden 50'likleri ayırma, paraları ters-yüz etmek, mesela bir TL destesinde Atatürk resminin tüm paralarda hep aynı tarafta olması gibi özellikler de vardır. Karışık sayan para sayma makineleri yukarıda saydığımız özellikleri sadece Türk Lirasında değil tanıdıkları tüm para cinslerinde gösterirler.


Adet Sayan Makineler Hakkında
      Adet sayan makinelerde, 200'lük, 100'lük, 50'lik yani elinizde saymak istediğiniz hangi para cinsi varsa, önce siz tasnif ediyorsunuz ve makinede ayrı, ayrı saydırıyorsunuz. Makineden alacağınız sonuç saydırdığınız paradan kaç adet olduğudur. Sayma işlemi sırasında sahtelik kontrolü bu makinelerde de yapılır. Adet sayan makinelerde fazla özellik bulunmadığından fiyatları da oldukça uygundur.
        1991 Yılında Çin hükümeti tarafından desteklenen Teknoloji şirketleri için olan Torch Program listesinde yer alan partnerimiz, yapılan testlerden sonra para sayma makineleri konusunda dört faydalı model patenti ve oniki adet tasarım patenti almıştır. 1997 Yılında da  Guangdong'da Yüksek Teknoloji Şirketi olarak kabul edildi. Ürünlerinin % 90'ı Avrupa, Amerika ve Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir. Ürünlerinde CE, ROHS sertifikası, ISO-TSE uluslararası kalite sistemi ve CCC onayı vardır.

Özellikle metal para sayma makineleri konusunda uzman olan  iş ortağımız olan üretici firma, dünyanın dört bir yanındaki dağıtıcılar için büyük miktarlarda kağıt para sayma, bozuk para sayma makineleri ve dedektörler üretmektedir.

para sayma makinesi

para sayma makinesi
para sayma makinesi

para sayma makinesi
 
Pinterest Twitter Royal Technologies + Google Youtube Skype      
           
           
  DMCA.com Protection Status    
  Copyright © 2017-2023 Royal Elektronik Ltd.Sti.   Anasayfa / Kağıt Para Sayma / Metal Para Sayma / Dedektörler / Evrak İmha / İletişim