Royal Para Sayma Makinesi Royal Para Sayma Makineleri Şimdi AraYeni Dedektör KSW-980

Royal KSW-980 Dedektör- Para Test Yönü : 4 Yönden
- Para Geri Verme Yönü : Değiştirilebilir
- Otomatik Para Tanıma : Var (Multi Mode)
- Para Birimleri : TL, Dolar, Euro, GBP, Rub, CHF
- Sensörler : 2D, 3MG, UV, Full-IR, MT, SIZE
- Güç Kaynağı : 220 Volt
- Pil (Opsiyonel) : Şarj edilebilir Lithium
- Güncelleme Özelliği : Var
- Garanti : 24 Ay
   
  Seçiminiz : Tek çekim
- Fiyat :.-TL KDV Dahil
Para Sayma Makineleri Bozuk Para Sayma Makineleri Sahte Para Tespit Dedektörleri Evrak İmha Makineleri İletişim
   
   
 

Diğer Ürünler

   
   
 

Royal KSW980 Hakkında yorum yapın !

     
   
             
             
Dedektörler Hakkında
      Cihazda bulunan kontrol sensörleri : 2D (Size Detection), UV (Ultraviolet detection), MG (Magnetic ink detection), MT (Metal Thread detection), IR (Infrared accurate detection). Kontrol etmek istediğiniz parayı her yönden cihaza verebilirsiniz. Cihaz, kontol ettiğiniz paraların değerlerini de okuduğundan son aşamada bir toplam raporu alma imkanınız ve kontrol edilen paranın çıkış yönünüde belirleme olanağınız vardır.
Mor Işıklar Hakkında
      Kullanımı en kolay sahte tespit cihazıdır. Yapmanız gereken tek şey kontrol edeceğiniz paraya mor ışık altında bakmaktır. Bakmanız gereken, örneğin TL için ; Paranın seri numarasının ne renk olduğudur. Gerçek parada bu yeşildir. Sahte parada seri numarası kırmızı veya siyah gözükecektir. Ayrıca cihazda bulunan büyüteçle cihazın beyaz ışığını yakarak, gözle parayı inceleyebilirsiniz.
Manyetik Kalem Hakkında
      Sahte parayı cihazın MG (Magnetic ink detection) özelliğini kullanarak yakalayabilirsiniz. Bu işlemi cihazın yan tarafında bulunan bir butonu basılı tutarken, paraya verilmiş manyetik özeliklerin bulunduğu bölgelere cihazı sürterek yapabilirsiniz. Cihaz gerçek parada hem alarm verecek hem de üzerindeki mor ışık yanıp-sönecektir. Sahte parada sessiz kalacaktır.


        1991 Yılında Çin hükümeti tarafından desteklenen Teknoloji şirketleri için olan Torch Program listesinde yer alan partnerimiz, yapılan testlerden sonra para sayma makineleri konusunda dört faydalı model patenti ve oniki adet tasarım patenti almıştır. 1997 Yılında da  Guangdong'da Yüksek Teknoloji Şirketi olarak kabul edildi. Ürünlerinin % 90'ı Avrupa, Amerika ve Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir. Ürünlerinde CE, ROHS sertifikası, ISO-TSE uluslararası kalite sistemi ve CCC onayı vardır.

Özellikle metal para sayma makineleri konusunda uzman olan  iş ortağımız olan üretici firma, dünyanın dört bir yanındaki dağıtıcılar için büyük miktarlarda kağıt para sayma, bozuk para sayma makineleri ve dedektörler üretmektedir.

para sayma makinesi

para sayma makinesi
para sayma makinesi

para sayma makinesi
 
Pinterest Twitter Royal Technologies + Google Youtube Skype      
           
           
  DMCA.com Protection Status    
  Copyright © 2017-2023 Royal Elektronik Ltd.Sti.   Anasayfa / Kağıt Para Sayma / Metal Para Sayma / Dedektörler / Evrak İmha / İletişim